KA171 2022 Başvuru Süreci

Uluslararası İlişkiler ve Akademik İşbirliği Ofisi tarafından Ulusal Ajans’a sunulmak üzere 2022 yılı KA171 başvuruları toplanmaya başlamıştır.

Başvuru süreci için son tarih 1 Şubat 2022 olup başvuruların ofisimize e-posta yoluyla MS Word formatında iletilmeleri gerekmektedir. Erasmus+ kapsamında Erasmus program ülkelerinden partner ülkelere (Avrupa Birliği Dışındaki Ülkeler) değişim hareketliliği gerçekleştirme maksatlı KA171 Uluslararası Kredi Hareketliliğine başvuruda bulunmak isteyen bölümlerin aşağıdaki proje yazım süreci hazırlık formu doldurup ve partner kurum bilgi formunun partner kurumları tarafından doldurulmasını sağlayıp ilgili tarihe kadar ofisimize international@marmara.edu.tr adresi üzerinden iletmesi gerekmektedir. İlgili dokümanları KA171 hakkında Türkçe ve İngilizce (partner kurumları bilgilendirmek için) birer sunum da içeren aşağıdaki KA171 Infopack linkinde bulabilirsiniz.

KA171 Türkçe Sunum

KA171 İngilizce Sunum

KA171 Proje Hazırlık Formu

KA171 Partner Institution Information Sheet

Gerçekleştirilmek istenen muhtemelen projelere temel olarak üniversitemizin halihazırda yürürlükte bulunan işbirliği protokollerinin listesi aşağıdaki linklerde dikkatinize sunulur. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için international@marmara.edu.tr adresi üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

http://uluslararasi.marmara.edu.tr/erasmus-ka107/isbirligi-protokolumuz-olan-universiteler


Bu sayfa Uluslararası İlişkiler ve Akademik İşbirliği Ofisi tarafından en son 20.01.2022 11:48:52 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM