ERASMUS+ KA131 PERSONEL HAREKETLİLİĞİ BAŞVURU İLANI (2022 PROJE DÖNEMİ)

Üniversitemizin Değerli Personeli,

ONLINE BAŞVURU KILAVUZUNU LÜTFEN İNCELEYİNİZ (ERİŞİMİ İÇİN TIKLAYINIZ)

 

Erasmus+ KA131-Avrupa içi hareketlilikler- Personel “Ders Verme-Teaching Mobility” ya da “Eğitim Alma-Staff Training” faaliyetinden yararlanmak isteyen Üniversitemiz Personeli'nin          1 Şubat – 16 Şubat 2024 tarihleri arasında e-Devlet sistemi ile entegre çalışan Erasmus Turna Başvuru Portalı üzerinden online olarak başvurmaları gerekmektedir. İlgili proje ve ilan kapsamında Personel Ders Verme veya Eğitim Alma Hareketliliklerinin 31 Temmuz 2024 tarihine kadar tamamlanmış olması gerekmektedir.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların 1 Şubat - 16 Şubat 2024 tarihleri arasında  https://turnaportal.ua.gov.tr/ sayfası üzerinden  “e-Devlet ile Giriş Yap” seçeneğini kullanarak kişisel e-Devlet bilgileri ve T.C. Kimlik Numaraları ile başvuru sitemine giriş yaparak MARMARA ÜNİVERSİTESİ’NİN ERASMUS+ KA131 PERSONEL HAREKETLİLİĞİ ilanlarından DERS VERME ya da EĞİTİM ALMA faaliyeti başvurularından birisini seçerek sisteme erişim sağlamaları, başvuru işlemlerini ilan metninde  belirtildiği şekilde gerçekleştirmeleri ve başvuru sistemine yurtdışında gidecekleri ev sahibi kurumdan aldıkları Davet Mektuplarını yüklemeleri gerekmektedir. İlgili ders verme ve eğitim alma başvuruları, başvuru sisteminde 1 Şubat itibariyle aktif hale gelecek olup, 16 Şubat itibariyle başvurular sona erecektir.

Önemli Not: Lütfen aşağıdaki başvuru çağrıları ve başvuru kriterlerini inceleyiniz. İlgili Erasmus ders verme ve eğitim alma başvuruları 

ERASMUS+ KA131 PERSONEL EĞİTİM ALMA HAREKETLİLİĞİ BAŞVURU ÇAĞRISI tıklayınız

ERASMUS+ KA131 PERSONEL DERS VERME HAREKETLİLİĞİ BAŞVURU ÇAĞRISI tıklayınız

Başvurunuzu sistemde eksiksiz şekilde tamamladıktan sonra “Başvuruyu Tamamla” seçeneğini tıklayınız. Başvuruların değerlendirmeye girebilmesi için “tamamlanmış” statüde olması gerekmektedir. Bu sebeple lütfen başvurunuzun “tamamlanmış” statüde olduğundan emin olunuz.

Yaşanabilecek teknik sorunlar sebebiyle başvurularınızı son güne bırakmamanızı önemle tavsiye ederiz.

Personel hareketliliği ve başvurulara ilişkin teknik sorularınız için Ofisimizle aşağıdaki telefon ve e-posta adresleri kanalıyla iletişime geçebilirsiniz.

erasmus.staff@marmara.edu.tr

0216 777 1752

0216 777 1753

 

Uluslararası İlişkler ve Akademik İşbirliği Ofisi

Bilgilerinize sunulur,

Uluslararası İlişkiler ve Akademik İşbirliği Ofisi

HIZLI ERİŞİM