Ukrayna’dan Üniversitemize Ziyaret

Ukrayna’da bulunan ortağımız West Ukrainian National University ve Ternopil Volodymyr Hnatluk National Pedagogical University Yabancı Diller Bölümü’nden öğretim üyeleri Prof. Svitlana Rybachok, Prof. Inna Shylinska, Prof. Liliia Shtokhman, Prof. Mariana Sokol, Prof. Oksana Mazur, Prof. Halyna Drapak, Prof. Lidumyia Chernil Erasmus+ KA171 projesi kapsamında üniversitemizi ziyaret ederek, kurumlar arasındaki mevcut işbirliklerinin derinleştirilmesi amacıyla görüşmelerde bulundu. Ziyaretleri esnasında üniversitemiz İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi başta olmak üzere bir çok farklı fakülte ve birimde temaslarda bulunan misafir öğretim üyeleri, Uluslararası İlişkiler ve Akademik İşbirliği Ofisi Direktör Yardımları Dr. Öğr. Üyesi Mert Denizci ve Dr. Gökçen Öcal Özkaya tarafından ağırlandılar.  

Türkiye’de yabancı dil öğretimi konusunda iyi uygulamaların değişimi, bilgi ve birikim paylaşımı amacını taşıyan ziyaret esnasında Mütercim Tercümanlık Bölümü öğretim üyelerimizden Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Angı ve Doç.Dr. Sevcan Kutlay Yılmaz’ın derslerine konuk olan misafir öğretim üyeleri yabancı dil öğretimi konusunda işbaşı gözlemleri de yapma imkanı buldular.

Ukrayna Ziyaret 1.jpeg (111 KB)

Ukrayna 2.jpg (109 KB)


Bu sayfa Uluslararası İlişkiler ve Akademik İşbirliği Ofisi tarafından en son 05.01.2023 16:35:24 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM