West Ukrainian National University Heyetinden Ziyaret

Marmara Üniversitesi ve West Ukrainian National University arasında ikili iş birliği anlaşması imzalandı. Erasmus+ çerçevesinde öğrenci ve akademik değişimler konusunda ve ortak projeler yürütülmesi konularında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. İmzalar, 8 Temmuz’da Marmara Üniversitesi Rektörlüğünde; Rektör Prof. Dr. Erol Özvar ve Rektör Prof. Dr. Andriy Krysovatyy tarafından atıldı. Anlaşma kapsamında öncelikli olarak tarih, işletme, iktisat ve mühendislik alanlarında ortak projeler geliştirilmesi hususunda görüş birliğine varıldı. Akademik personelin; tanışması, münazarada bulunması, karşı kurumda eğitim faaliyeti yürütebilmesi konularında da iş birliği yönünde karşılıklı beyanatlar verildi.

Protokolde, Marmara Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Çelen, İktisat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sadullah Çelik, Uluslararası İlişkiler ve Akademik İşbirliği Ofis Direktörü Prof. Dr. Nuri Tınaz ve Uluslararası İlişkiler ve Akademik İşbirliği Ofis Direktör Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Mert Denizci hazır bulundular. West Ukrainian National University mensubu olarak Akademik İşler ve Araştırmadan Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Oksana Desyatnyuk, Uluslararası iletişim Okulu Müdürü Prof. Dr. Olga Tsaryk ve uluslararası iletişim alanında Uzman Liliya Krysovata hazır bulundular.

DSC_7935.jpg (381 KB)

DSC_7892.jpg (258 KB)


Bu sayfa Uluslararası İlişkiler ve Akademik İşbirliği Ofisi tarafından en son 12.07.2021 14:25:23 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM